Autodoprava Šamo – Zvolen

Vitajte v ŠAMO TRANS

Ponúkame Vám služby pre spoľahlivé a efektívne riešenia cestnej dopravy. Špecializujeme sa na komplexné prepravné a sťahovacie služby, sme pripravený vyhovieť všetkým vašim logistickým potrebám. Zabezpečujeme prepravu od malého balíka až po veľké, niekoľko tonové, možnosti prepravy. Či už hľadáte prepravu tovaru v rámci Slovenska alebo zahraničia, využite našu nepretržitú prepravnú službu, dostupnú každý deň v týždni. Garantujeme rovnako výnimočné služby za bezkonkurenčné ceny na trhu. V ŠAMO TRANS chápeme dôležitosť bezproblémovej prepravy.

 

Preto ponúkame širokú škálu služieb prispôsobených vašim špecifickým požiadavkám:

  Automobilová doprava:  Bezpečne prepravíme Váš tovar na miesto určenia, pričom zabezpečíme včasné doručenie a maximálnu starostlivosť počas celej prepravy.
  Sťahovacie služby: Presťahujeme Váš tovar s ľahkosťou a pokojom, s našimi efektívnymi sťahovacími službami, s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou pri sťahovaní vašich vecí.
  Logistické služby: Využite naše odborné znalosti v oblasti logistických služieb, zefektívňujeme proces, aby sme zabezpečili efektívne a včasné doručenie vášho tovaru.
   Autoservis: Udržujte svoje vozidlá v špičkovom stave pomocou nášho profesionálneho servisu áut, ktorý zaisťuje optimálny výkon a dlhú životnosť.
   Pneuservis: Spoľahnite sa na nás pri všetkých vašich požiadavkách na servis pneumatík, od výmeny až po opravy, aby boli vaše vozidlá na cestách v bezpečí.
   Autozáložňa: Ponúkame bezproblémové možnosti financovania auta. Či už hľadáte preklenutie krátkodobej finančnej medzery alebo potrebujete prostriedky na neočakávané výdavky, náš program financovania založenia auta ponúka jednoduchosť a pohodlie, ktoré si zaslúžite.
   Autopožičovňa: Či už na osobné alebo obchodné použitie, preskúmajte našu širokú škálu vozidiel, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu.
   Prenájom vozidiel: Od osobných áut až po nákladné autá, ponúkame flexibilné možnosti prenájmu vozidiel na podporu vašich požiadaviek na prepravu. ( V našej ponuke nájdete aj štvorkoloku. 🙂 ) 
   Prenájom "C" značiek: Možnosť zapožičať na ľubovoľný počet dní. Samozrejmosťou je aj platné zákonne poistenie a slovenská diaľničná známka.
   Nákup ojazdených vozidiel: Chcete predať svoje vozidlo? Dôverujte nám pre férovú a transparentnú transakciu, ktorá zaistí, že za svoj majetok získate najlepšiu hodnotu.
   Non-stop odťahová služba: Núdzová situácia môže nastať kedykoľvek. Preto je naša nepretržitá odťahová služba k dispozícii 24 hodín denne, aby vám pomohla, kedykoľvek to budete najviac potrebovať.
   24/7 prenájom dodávok a "C" značiek
   Špecializácia na štáty: Česko, Rakúsko, Maďarsko, Španielsko, Nemecko, Belgicko, Taliansko, Holandsko

V ŠAMO TRANS nás záväzok k dokonalosti poháňa všetko, čo robíme. So zameraním na spoľahlivosť, cenovú dostupnosť a spokojnosť zákazníkov sa snažíme prekonať vaše očakávania na každom kroku. Zažite rozdiel so ŠAMO TRANS – vaším dôveryhodným partnerom v riešeniach cestnej dopravy.

Sťahovanie

Presťahujeme domy, byty, či nebytové priestory - kancelárie, firmy, úrady - kvalitne, rýchlo a cenovo výhodne! Sťahovanie aj v sobotu a v nedeľu bez príplatkov.
 

Sťahovanie bytov, domov
Sťahovanie nábytku, preprava nábytku
Sťahovanie kancelárií
Sťahovanie archívov a skladov
Medzinárodné sťahovanie expresné prepravy
Rozvoz tovaru z obchodných centier
Dovoz nábytku aj s vynáškou
Likvidácia starého nábytku
Dovoz materiálu pri stavebných úpravách....

Ponuka práce

Chceli by ste u nás pracovať? Pošlite nám vaše údaje a pracovnú pozíciu o ktorú máte záujem a my sa vám ozveme a dohodneme osobný pracovný pohovor.

Pracovná ponuka

Šofér sk. C - na denné rozvozy - platové podmienky od 900€ - 1100€. Nástup možný ihneď.

Facebook