Celoročný pneuservis - rýchlo, kvalitne, za skvelé ceny

Využite náš profesionálny pneuservis, ktorý ponúka široké spektrum služieb zameraných na správnu starostlivosť o vaše pneumatiky a kolesá. Naši odborníci sú vyškolení a vybavení najmodernejšou technológiou, aby zabezpečili bezpečnosť vašej jazdy a dlhú životnosť vašich pneumatík.

Tire change (all on the market)

Prezutie pneumatík je nevyhnutné v prípade, že sa blíži zmena sezóny alebo si jednoducho chcete vymeniť staré pneumatiky za nové. Naši technici vám sú schopní zabezpečiť kvalitné prezutie vašich pneumatík a zabezpečiť tak optimálnu priľnavosť a bezpečnosť na cestách.

Tire storage

Pre správnu starostlivosť o pneumatiky je dôležité, aby boli skladované v správnych podmienkach. V našom pneuservise poskytujeme aj služby uskladnenia pneumatík. Vaše pneumatiky sú u nás skladované v suchom, čistom a klimatizovanom priestore, čím zabezpečujeme ich bezpečnosť a dlhú životnosť.

Montáž a demontáž TPMS snímača

Systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) je dôležitou súčasťou moderných áut. Naši technici sú vyškolení aj v demontáži a montáži TPMS snímačov. Toto zabezpečí bezchybnú funkčnosť systému TPMS a optimalizáciu spotreby paliva a životnosti vašich pneumatík.

Načítanie TPMS snímačov - diagnostika

Pre správne fungovanie TPMS je nevyhnutné, aby bol systém kalibrovaný. V našom pneuservise ponúkame aj diagnostiku TPMS systému a načítanie snímačov. Týmto zabezpečujeme, že váš TPMS bude vždy kalibrovaný a pripravený na signalizovanie prípadných problémov s tlakom v pneumatikách.

Tire repairs

Pri pneuservise je tiež dôležité zabezpečiť opravy pneumatík. Naši skúsení technici sa venujú všetkým druhom opráv pneumatík - od drobných opráv po väčšie závady. Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade, ak máte poškodenú bočnicu, predmet v pneumatike alebo inú závadu. Snažíme sa vždy nájsť riešenie, ktoré je pre vás najvýhodnejšie z hľadiska ceny a kvality.

Offer tire packaging

Pneuservis by nemal byť len miestom, kde sa môžete zbaviť starých pneumatík a prezutiť si aktuálne, ale mal by vám poskytnúť aj možnosť zabezpečiť si kvalitný obal na vaše pneumatiky. V našej ponuke nájdete rôzne druhy obalov, ktoré chránia pneumatiky pred prachom, vlhkosťou a inými vonkajšími vplyvmi, ktoré môžu ovplyvniť ich kvalitu. Svoje pneumatiky u nás môžete aj uskladniť, takže nebudete musieť riešiť ich skladovanie doma.

Predaj pneumatík a doplnkov

V našom pneuservise máte tiež možnosť zabezpečiť si nové pneumatiky alebo doplnky. Ponúkame široký výber pneumatík rôznych značiek a veľkostí, aby sme zabezpečili, že si u nás nájdete pneumatiky, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám a preferenciám. Naše kvalifikované osoby vám radi pomôžu vybrať si pneumatiky a doplnky, ktoré budú pre vaše vozidlo najlepšie.

Využite našu službu pneuservis a užite si bezstarostnú jazdu po cestách. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli najvyššiu kvalitu služieb a zabezpečili, aby bolo vaše vozidlo v dokonalom stave.