Reifenservice
Celoročný pneuservis - rýchlo, kvalitne, za skvelé ceny

Využite náš profesionálny pneuservis, ktorý ponúka široké spektrum služieb zameraných na správnu starostlivosť o vaše pneumatiky a kolesá. Naši odborníci sú vyškolení a vybavení najmodernejšou technológiou, aby zabezpečili bezpečnosť vašej jazdy a dlhú životnosť vašich pneumatík.

Využite našu službu Pneuservis a užite si bezstarostnú jazdu na cestách. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli najvyššiu kvalitu služieb a zabezpečili, aby bolo vaše vozidlo v dokonalom stave.

Náš Pneuservis ponúka:

Prezutie pneumatík

Prezutie pneumatík je nevyhnutné v prípade, že sa blíži zmena sezóny alebo si jednoducho chcete vymeniť staré pneumatiky za nové. Naši technici vám sú schopní zabezpečiť kvalitné prezutie vašich pneumatík a zabezpečiť tak optimálnu priľnavosť a bezpečnosť na cestách.

Reifenlagerung

Pre správnu starostlivosť o pneumatiky je dôležité, aby boli skladované v správnych podmienkach. V našom pneuservise poskytujeme aj služby uskladnenia pneumatík. Vaše pneumatiky sú u nás skladované v suchom, čistom a klimatizovanom priestore, čím zabezpečujeme ich bezpečnosť a dlhú životnosť.

Reifenreparaturen

Pri pneuservise je tiež dôležité zabezpečiť opravy pneumatík. Naši skúsení technici sa venujú všetkým druhom opráv pneumatík - od drobných opráv po väčšie závady. Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade, ak máte poškodenú bočnicu, predmet v pneumatike alebo inú závadu. Snažíme sa vždy nájsť riešenie, ktoré je pre vás najvýhodnejšie z hľadiska ceny a kvality.

Montáž a demontáž TPMS snímača

Systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) je dôležitou súčasťou moderných áut. Naši technici sú vyškolení aj v demontáži a montáži TPMS snímačov. Toto zabezpečí bezchybnú funkčnosť systému TPMS a optimalizáciu spotreby paliva a životnosti vašich pneumatík.

Načítanie TPMS snímačov - diagnostika

Pre správne fungovanie TPMS je nevyhnutné, aby bol systém kalibrovaný. V našom pneuservise ponúkame aj diagnostiku TPMS systému a načítanie snímačov. Týmto zabezpečujeme, že váš TPMS bude vždy kalibrovaný a pripravený na signalizovanie prípadných problémov s tlakom v pneumatikách.

Predaj pneumatík a doplnkov

V našom pneuservise máte tiež možnosť zabezpečiť si nové pneumatiky alebo doplnky. Ponúkame široký výber pneumatík rôznych značiek a veľkostí, aby sme zabezpečili, že si u nás nájdete pneumatiky, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám a preferenciám. Naše kvalifikované osoby vám radi pomôžu vybrať si pneumatiky a doplnky, ktoré budú pre vaše vozidlo najlepšie.

Kontakt

Môťovská cesta 11, Zvolen
+421 949 019 192

Kontaktujte nás!

V prípade záujmu nás kontaktujte. Naši odborníci vám poskytnú všetky potrebné informácie. Sme tu pre Vás!