Autoservis Nonstop

Poskytujeme prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. Starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Kladieme dôraz na kvalitu našej práce a rovnako aj na kvalitu použitých náhradných dielov. Z toho dôvodu spolupracujeme len s renomovanými partnermi, ktorí sú všetci lídrami na trhu vo svojich oboroch. Robíme dôslednú diagnostiku vozidiel, máme zodpovedný prístup a kvalitne odvedenú prácu. Zverte nám vaše vozidlo po dopravnej nehode a my sa o všetko postaráme. Sme vám k dispozícii všetky dni v týždni za bezkonkurenčné ceny.

 • Kompletný servis
 • Rýchloservis
 • Tepovanie vozidiel
 • Oprava a výmena prevodoviek a motorov
 • Výmena oleja a filtrov
 • Výmena čelných skiel
 • Autodiagnostika
 • Predaj náhradných dielov a doplnkov
 • Geometria
 • Prenájom vozidla pri oprave väčšieho rozsahu
 • Klampiarske a lakernícke práce
 • Príprava áut na STK
 • Dekarbonizácia a preplach motorov a prevodoviek
 • Kompletné opravy vozidiel po autonehode

Potrebujete si zarezervovať servisný úkon vopred na určitý dátum a čas?

Autoservis Šamo Zvolen - Plnenie klimatizácie do vozidiel
Plnenie klimatizácie do vozidiel

Geometria

Geometria je dôležitá, pretože správne nastavenie geometrie koles a podvozku zabezpečuje bezpečné a pohodlné jazdenie, minimalizuje opotrebenie pneumatík a predlžuje životnosť komponentov. Naša služba geometrie zahŕňa kontrolu a nastavenie geometrie kolies, vrátane správneho nastavenia polohy kolesa, uhla náprav a nápravových ramien. S použitím najmodernejších zariadení zabezpečíme presné nastavenie geometrie vášho vozidla. Dôkladná kontrola je dôležitá pre bezpečnosť a komfort jazdy a tiež znižuje náklady na údržbu vášho vozidla. Navštívte nás a nechajte našich expertov skontrolovať a nastaviť geometriu vášho vozidla pre bezproblémovú jazdu.

Autoservis ŠAMO Trans Zvolen
Rýchloservis, pneuservis NONSTOP

Dekarbonizácia motorov

Dekarbonizácia motorov je dôležitá služba, ktorá pomáha odstrániť nahromadené usadeniny z motoru vozidla. Tieto nečistoty môžu spôsobiť zníženie výkonu motora, zvýšenú spotrebu paliva, problémy s emisiami a dokonca aj poškodenie samotného motora. Dekarbonizácia motorov teda pomáha zlepšiť výkon a životnosť motora, znižuje náklady na palivo a môže dokonca predĺžiť životnosť celého vozidla. Využívame najmodernejšie technológie na odstránenie usadenín. Zabezpečíme, že vaše vozidlo bude opäť jazdiť ako nové.

Poskytujeme kompletný autoservis na všetky značky vozidiel, robíme autodiagnostiku, geometriu, odťah vozidiel, pneuservis, generálne opravy motorov, dekarbonizáciu motorov a prevodoviek, plnenie klimatizácii, výmenu čelných skiel, olejov a filtrov. Autoservis poskytuje prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. Sme Vám k dispozícii všetky dni v týždni za bezkonkurenčne najnižšie ceny!
Dekarbonizácia motorov a prevodoviek, plnenie klimatizácii, výmena palivových a olejových filtrov, výmena čelných skiel, klampiarske a lakernícke práce

Dekarbonizácia prevodoviek

Dekarbonizácia prevodoviek je dôležitou údržbou pre vozidlá s manuálnou prevodovkou. Tento proces spočíva v odstránení nahromadených karbónových usadenín v prevodovke, ktoré môžu spôsobovať problémy ako napríklad ťažšie radenie alebo zhoršené jazdné vlastnosti. Naša firma ponúka kvalitnú dekarbonizáciu prevodoviek, ktorá zlepší výkon a spoľahlivosť vášho vozidla. S použitím špičkových technológií dokážeme odstrániť všetky usadeniny a vyčistiť prevodovku od nečistôt. Využite našu službu dekarbonizácie prevodoviek a udržte svoje vozidlo v optimálnom stave.

Poskytujeme kompletný autoservis na všetky značky vozidiel, robíme autodiagnostiku, geometriu, odťah vozidiel, pneuservis, generálne opravy motorov, dekarbonizáciu motorov a prevodoviek, plnenie klimatizácii, výmenu čelných skiel, olejov a filtrov. Autoservis poskytuje prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. Sme Vám k dispozícii všetky dni v týždni za bezkonkurenčne najnižšie ceny!
Príprava áut na STK, či kompletné opravy vozidiel po autonehode